Blog

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی با طراحی سایت های عادی تفاوت دارد، چرا که گرافیک عالی و طراحی سایت فروشگاهی باید جذاب و تاثیرگذار باشد تا بتواند در مشتریان انگیزه لازم برای خرید را ایجاد نماید. همچنین بایستی تمامی اطلاعات و جزئیات مربوط به کالا در وب سایت وارد شود تا مشتریان بتوانند اطلاعات کافی درباره محصول موردنظر را داشته باشند.

اهمیت طراحی سایت فروشگاهی

امروزه بسیاری از صاحبان کسب و کار، برای برای کسانی که دارای خدمات و محصولات هستند و در اینترنت حضور دارند، فروش محصولات از طریق اینترنت بسیار اهمیت دارد و می توانند با طراحی و راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی، تمامی محصولات خود را در تمامی ساعات شبانه روز و ۲۴ ساعته به فروش رسانند. سیستم فروشگاه اینترنتی به گونه ای  است که

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

چند روزی بیشتر تا پایان جشنواره تخفیف تابستانی ماهان وب نمانده است. در این جشنواره می توانید از تخفیف ۱۵% برای طراحی و راه اندازی وب سایت فروشگاهی خود بهره مند شوید. این جشنواره قابل تمدید نیست و تاکنون مشتریان زیادی از آن استفاده کرده اند. در این جشنواره پکیج های مختلف تخفیف به مشتریان ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پکیج های مختلف طراحی و راه اندازی سایت می توانید با مشاوران ما به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید.

امکانات سایت فروشگاه اینترنتی

وب سایت های فروشگاهی که در این شرکت طراحی و راه اندازی می شوند؛ دارای امکانات متعددی  از جمله امکانات ذیل هستند که به راحتی نیازهای صاحبان فروشگاه های اینترنتی را برآورده می کند:

  • طراحی و اجرای قالب صفحه اصلی
  • بی نهایت محصول (فیزیکی و دانلودی)
  • تعریف انواع روش های حمل و نقل
  • تعریف انواع روش های پرداخت
  • تعریف انواع فیلتر و جستجوی پیشرفته
  • سازگار بادستگاههای مختلف
  • دارای افزونه قوی ارتقا رتبه سایت (سئو)
  • امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
  • امن سازی شده با افزونه های قوی
  • یکسال پشتیبانی واقعی

نماد اعتماد الکترونیکی

پس از طراحی و راه اندازی وب سایت، یکی از مهمترین کارکردهای سایت جلب اعتماد مشتریان در فضای مجازی و هدایت آنها به سوی خرید آنلاین است. سایت فروشگاهی درست همانند یک فروشگاه واقعی در دنیای فیزیکی می باشد و بایستی در نگاه اول، مشتریان بتوانند به آن اعتماد کنند.

شما می توانید برای جلب اعتماد مشتریان خود، نشان دیجیتالی را در سایت قرار دهید. این نشان از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به فروشگاههایی اعطا می شود که اصول کلی مشخص شده توسط این وزارتخانه را رعایت کرده باشند و خواهان استفاده آن در وب سایت فروشگاهی خود هستند.

به هیچ عنوان نگران اخذ این نماد الکترونیکی نباشید. همکاران ما در ماهان وب، در این زمینه به شما مشاوره رایگان داده و شما را راهنمایی خواهند کرد.

سئو را در سایت فروشگاهی فراموش نکنید

شاید تصور کنید طراحی و راه اندازی سایت فروشگاهی برای فروش محصولاتتان کافی باشد. ولی در اشتباه هستید. اصلا اینطور نیست. بلکه درست مانند یک فروشگاه فیزیکی بایستی برای فروشگاه خود تبلیغ و بازاریابی کنید و مشتریان را به سایت فروشگاهی خود فراخوانید. یکی از مهمترین روشها در اینترنت برای هدایت مشتریان هدف به سوی سایت فروشگاهی، انجام عملیات سئو و بازاریابی اینترنتی است که این مهم یکی از امکانات سایت های فروشگاهی در شرکت ماهان وب می باشد.

نمونه پروژه های طراحی سایت فروشگاهی

شرکت ماهان وب،  با افتخار طراحی سایت های فروشگاهی متعددی را به انجام رسانده که از آن جمله می توان به فروشگاههای آنلاین ذیل اشاره کرد.

Leave a comment