سئوی سایت

SEO مخفف عبارت (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION) است.

SEO به معني بهبود بخشیدن به ترافیک وب سایت یا صفحه وب درون موتورهای جستجو به طور طبیعی یا بدون نیاز به پرداخت هر گونه مبلغي و داشتن نتیجه جستجوی خوب (سازمانی یا الگوریتمی) مي باشد.

در کل سایتی که زودتر در موتورهای جستجو ظاهر می شود یا صفحاتی که رتبه بالاتری در نتیجه جستجو دارند، بازدیدکنندگان بیشتری از طرف موتور جستجو جذب می کنند.

بهینه سازی برای موتور جستجو، در زمینه بالا بردن نتیجه جستجوی وب سایت یا صفحه، روی مواردی از قبیل عنوان مناسب برای صفحه، تگ ها و متا تگ ها، کلمات کلیدی، عبارات کلیدی، توضیحات مناسب برای سایت و در کل محتوایی که برای موتورهای جستجو حائز اهمیت هستند، کار می کند.

.موتورهای جستجو از قبیل Google ،Yahoo ،Bing صفحات وب را به وسیله نرم افزاری پیدا و فهرست بندی می کنند. اما تمام موتورهای جستجو از یک نرم افزار (الگوریتم) و معیارهای یکسان برای تعیین رتبه استفاده نمی کنند. مثلاً ممکن است صفحه وب شما در یکی از موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشد، اما در دیگر موتورها این چنین نباشد.

در نتیجه SEO یک روش کمکی برای صاحبان وب سایت محسوب می شود و به آنها در بدست آوردن ترافیک بیشتر بر سایت خود از طریق موتورهای جستجو و جمع آوری بازدیدکنندگان تکراری بیشتر کمک می کند.

تحقیقات وبررسی ها در حوزه جستجوهای اینترنتی نشان می دهد که ۹۲درصد کاربران اینترنتی که با موتورهای جستجو میکنند دره صفحه نتایج به دست آمده فقط همان نتایج صفحه اول را بررسی می کنند وتوجهی به صفحات بعدی ندارند . به همین دلیل است که اکثر وب سایت ها اصرار دارند که موقع نمایش نتایج در موتورهای جستجو آدرس اینترنتی آنها جزو ۱۰گزینه اول باشد .استفاده ازتکنیک search engine optimization – SEO می تواند به گسترش کسب و کار و فروش شرکت های کوچک کمک کند و موقعیت های خوبی برای پیشرفت آنها فراهم کند. با در نظر گرفتن این چند نکته می توانید اسم وسایت خود را در رده های اول نتایج جستجوی کاربران قرار دهید. در بهینه سازی صفحات وب، ما وب سایت شما را به گونه ای طراحی میکنیم که بازخورد بهتری در موتورهای جستجو داشته باشد، ترافیک بیشتری را جذب نماید و به ازای کلمات کلیدی که جستجو می شود در صفحات بالاتری قرار گرفته و بیشتر در معرض دید مخاطبین و افرادی که به دنبال جستجوی محصول یا سرویس های شما میباشند قرارگیرد.
ماهان وب با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه سرویسهای آنلاین و طراحی صفحات وب، بهینه سازی وب سایت های اینترنتی برای موتورهای جستجو (سئو) با گروهی مجرب متشکل از کارشناسان وب در خدمت هم میهنان عزیز می باشد. این شرکت در زمینه سئو با دستیابی به آخرین تکنولوژی های بهینه سازی روز دنیا افتخار انجام بیش از ۴۰۰ پروژه فعال در زمینه های مختلف را دارد. جهت بالابردن ترافیک وب سایت راه های مختلفی وجود دارد برای پیدا کردن بهترین و مناسب ترین روش برای افزایش ترافیک وب سایت خود را با توجه به بودجه در نظر گرفته شده، کافی است با بخش مشاوره وفروش ماهان وب تماس حاصل فرمایید.