خدمات دامین

ثبت دامین (Domain Registration) اولین گام برای حضور در شبکه جهانی وب است. این گام دارای حساسیت ویژه ای می باشد. نام دامین در صورتیکه معنی دار، مرتبط و متناسب با کاربری وب سایت شما انتخاب شود، راحت تر به خاطر سپرده می شود و مراجعه دوباره به وب سایت شما را تسهیل می کند؛ بنابراین در انتخاب نام دامین خود دقت کنید. جهت ثبت دامین به موارد زیر توجه فرمایید:

ارتباط نام دامین با موضوع کاری
کوتاه و گویا بودن نام دامین
در نظر گرفتن محدوده جغرافیای سایت با پسوند (Extension) انتخابی نام دامین (مثال: دامین ir برای محدوده جغرافیایی ایران مناسبتر است)
مدت زمان ثبت دامین یکی از فاکتورهای موردتوجه گوگل می باشد، بدین معنی که دامین با زمان ثبت بالا(مثلا ۵ساله) ارزش بیشتری از دیدگوگل دارد.

شرکت ماهان وب نماینده رسمی شرکت ها و سازمانهای معتبر عرضه کننده نام های اینترنتی است. این شرکت با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامین، همه تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آنها معطوف کرده است. ما بسته به نام دامین شما و پسوند مورد درخواست و شرایطی که در نظر دارید، ثبت دامین شما را از طریق یکی از مجاری فوق انجام می دهیم.

چنانچه می خواهيد برای موسسه خود سايت ايجاد نماييد اولين قدم ثبت يك نام برای سايت می باشد به اين نام که به صورت انحصاری ثبت می گردد دامین يا Domain مي گويند هر نام از دو قسمت تشكيل شده است که با نقطه از يكديگر جدا می شوند قسمت اول که قسمت اصلی نام بوده و می تواند نام موسسه يا نام محصول ويا هر نام دلخواه ديگر (به شرط آنکه قبلا توسط شخص ديگري ثبت نشده باشد) باشد و قسمت دوم که شناسه نام يا پسوند می باشد و با توجه به نوع سايت می توان آنرا انتخاب نمود.