روشهای پرداخت

اطلاعات بانکی ماهان وب

پس از ورود به سامانه فروش و سفارش محصول به صورت خودکار لینک پرداخت اینترنتی برای شما فعال خواهد شد. در این روش شما به درگاه بانک متصل شده و از طریق تمام کارتهای بانکی کشور می توانید اقدام به پرداخت اینترنتی نمایید.

توجه: درگاه بانک ممکن است متعلق به هر بانکی باشد که ارتباطی با کارت بانکی شما نداشته و شما می توانید با هر کارتی که به شبکه شتاب متصل است اقدام به خرید نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه خرید اینترنتی توسط کارت بانکی خود به شعبه بانک خود مراجعه نمایید.

در این روش پس از مشاهده میزان قابل پرداخت فاکتور در پرتال کاربران شما می توانید از طریق تمامی دستگاه های خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود در سراسر کشور مبلغ مورد نظر را به صورت کارت به کارت به شماره کارت فوق انتقال دهید و سپس اطلاعات انتقال وجه خود را در سامانه فروش وارد نمایید. پس از تایید پرداخت شما، سرویس یا محصول شما تحویل و فعال خواهد شد. همچنین شما می توانید انتقال کارت به کارت (شتابی) را از راههای دیگرمانند درون شعبه، اینترنت بانک، موبایل بانک، پایانه فروش(pos) و یا هر روش دیگری انجام دهید. توجه: تایید پرداخت به این روش تنها در ساعات اداری ماهان وب انجام می پذیرد و ممکن است مدتی بطول انجامد.

واریز به اطلاعات بانکی  :
بانک ملت

شماره حساب  ۵۷۹۲۰۲۸۸۰۹
شماره کارت  ۶۱۰۴۳۳۷۸۰۹۱۶۹۸۵۵
IR620120020000005792028809 شناسه شبا

به نام بهمن فرزانه

حساب شرکتی تنها جهت سازمانهای دولتی و یا شرکتهای خصوصی بزرگ می باشد. لازم به ذکر است همه افراد و شرکتها می توانند به حساب شخصی واریز نمایند. در این روش پس از مشاهده میزان قابل پرداخت در پرتال کاربران شما می توانید از طریق تمامی شعب یکی از بانکهای ذکر شده در بالا مبلغ مربوطه را به حساب واریز نموده و اطلاعات واریز را در پرتال فروش وارد نمایید. پس از تایید پرداخت شما محصول شما تحویل و فعال خواهد شد. همچنین شما می توانید واریز به حساب را از راههای دیگر مانند اینترنت بانک، موبایل بانک، پایانه فروش(pos)، ساتنا، پایا و یا هر روش دیگری انجام دهید.
توجه: تایید پرداخت به این روش تنها در ساعات اداری انجام می پذیرد و ممکن است مدتی بطول انجامد.

در این روش شما می بایست یک فقره چک به مبلغ مورد نظر در وجه شرکت ماهان وب به تاریخ روز و بدون قید توضیح صادر نموده و سپس اصل چک را برای شرکت ارسال نمایید. پس از دریافت اصل چک توسط ماهان وب و وصول آن محصول شما تحویل و فعال خواهد شد. جهت هماهنگی برای ارسال اصل چک لطفا در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل نمایید
توجه: تایید پرداخت به این روش ممکن است مدتی بطول بیانجامد.

در این روش پس از انجام هماهنگی لازم با بخش فروش شرکت، پیک به محل مشتری (تهران و حومه) اعزام می گردد و پس از دریافت چک و یا مبلغ ریالی مشتری یک رسید به وی تحویل خواهد شد. سپس این مبلغ در ناحیه کاربری مشتری اضافه خواهد شد و مشتری می تواند با اعتبار آن اقدام به سفارش محصولات و خدمات خود نماید. جهت هماهنگی برای ارسال پیک در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

توجه: تایید پرداخت به این روش ممکن است مدتی بطول بیانجامد.
توجه: سرویس اعزام پیک تنها جهت سازمانهای دولتی و یا شرکتهای خصوصی بزرگ می باشد.
توجه: هزینه پیک به عهدی مشتری می باشد و در صورت تمایل می توان هزینه پیک را از میزان اعتبار پرداختی مشتری کسر نمود.

ماهان وب به طور معمول و در راستای گسترش فرهنگ استفاده از اینترنت و کاهش فرآیند کاغذی یک فاکتور اینترنتی رایگان برای هر سفارش ایجاد می نماید. این فاکتور دارای سربرگ و آرم ماهان وب بوده کاربر می تواند آنرا چاپ نماید و این یک فاکتور رسمی و رایگان می باشد. لازم به ذکر است این فاکتور بر اساس قانون تجارت الکترونیک یک فاکتور معتبر می باشد. در صورتی که کاربر علیرغم شرایط بالا نیاز به فاکتور کتبی ماهان وب داشته باشد بر اساس شرایط زیر می تواند اقدام به درخواست فاکتور نماید.
شما باید در هنگام سفارش گزینه دریافت فاکتور کتبی را انتخاب نمایید و توجه داشته باشید این مورد رایگان نبوده و دارای هزینه می باشد و زمان صدور آن پس از تکمیل عملیات توسط کاربر حداکثر ۳ هفته خواهد بود. لازم به ذکر است هر فاکتور حداکثر می تواند شامل پنج عنوان باشد و برای موارد بیشتر باید درخواست مجزای فاکتور ارسال گردد و برای موارد کمتر تنها یک درخواست کافی می باشد. شما می توانید جهت دریافت راهنمایی بیشتر در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل نمایید.
توجه: پس از تکمیل مراحل سفارش و پرداخت جهت پیگیری صدور فاکتور کتبی در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل نمایید
توجه: به ازای هر ۵ عدد کالا یا خدمات تنها یکبار گزینه صدور فاکتور را انتخاب و پرداخت نمایید.

ماهان وب به صورت معمول و در راستای گسترش فرهنگ استفاده از اینترنت و کاهش فرآیند کاغذی قرارداد کتبی صادر نمی نماید و بر اساس قرارداد الکترونیکی مابین ماهان وب و مشتری اقدام می نماید. این قرارداد الکترونیکی پس ازعضویت کاربر در برتینا و پرداخت به ماهان وب توسط کاربر به صورت دیجیتالی امضا می گردد که مفاد آن شرایط استفاده از سرویس ماهان وب می باشد. این قرارداد بر اساس قانون تجارت الکترونیک یک قرارداد معتبر و قانونی بین برتینا و مشتری می باشد. در صورتی که کاربر علیرغم شرایط بالا نیاز به قرارداد کتبی ماهان وب داشته باشد بر اساس شرایط زیر می تواند اقدام به درخواست قرارداد کتبی نماید. فایل نمونه قرارداد در زیر قرارداده شده است
فایل نمونه قرارداد کتبی
شما باید در هنگام سفارش گزینه دریافت قرارداد کتبی را انتخاب نمایید و توجه داشته باشید این مورد رایگان نبوده و دارای هزینه می باشد و زمان صدور آن پس از تکمیل عملیات توسط کاربر حداکثر ۳ هفته خواهد بود. لازم به ذکر است هر قرارداد حداکثر می تواند شامل پنج عنوان باشد و برای موارد بیشتر باید درخواست مجزای قرارداد ارسال گردد و برای موارد کمتر تنها یک درخواست کافی می باشد.همچنین متن قرارداد کتبی دقیقا مانند فایل نمونه قرارداد در بالا می باشد و تحت هیچ شرایطی هیچ گونه تغییری در متن قرارداد ایجاد نخواهد شد. شما می توانید جهت دریافت راهنمایی بیشتر در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل نمایید.
توجه: پس از تکمیل مراحل سفارش و پرداخت جهت پیگیری صدور قرارداد کتبی در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل نمایید
توجه: به ازای هر ۵ عدد کالا یا خدمات تنها یکبار گزینه صدور قرارداد را انتخاب و پرداخت نمایید
قرارداد کتبی در حال حاضر تنها جهت سرویسهای میزبانی وب ، ایمیل ، دامین و سرور ارائه می گردد

Want To Be A Piece Of Us?

We give a chance for people to work in the professional environment with challenges and values. Come with us!