ماهان وب در یک نگاه

 

ثبت واقعی دامین به نام مشتری

ماهان وب کلیه دامین ها را به نام متقاضی ثبت نموده و سپس کنترل پنل آنرا در اختیار مشتری قرار می دهد. این امکان از طریق کنترل پنل دامین وجود دارد که به راحتی و به صورت کاملا آنلاین و در چند دقیقه دامین یا دامینهای موردنظر خود را با مشخصات دلخواه ثبت و مدیریت نمایید. هزينه ثبت هر دامین نیز با توجه به شناسه آن (Extension) و مدت زمان ثبت (يك تا ده سال) مشخص می گردد. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص اینجا را کلیک کنید. (به صفحه ثبت دامین domain-registration.html لینک شود)

هارد پشتیبان جهت بکاپ اطلاعات و امنیت سرور

در صورت بروز مشکل سخت افزاری روی هارد دیسک های سرور که منجر به تعویض هارد دیسک شود جای هیچگونه نگرانی نیست با توجه به استفاده از هارد Mirror بدین صورت که کل اطلاعات هارد فعال بصورت لحظه ای در هارد دومی نیز همزمان ذخیره می شود که در صورت از بین رفتن هارد اول ، جایگزین هارد اول شده و سرور به فعالیت خود ادامه می دهد. ضمن اینکه ممکن است اطلاعات سرور، بهردلیلی حذف شود و یا به سرور نفوذ شود و یا هارد آن بسوزد. ماهان وب با تهیه نسخه پشتیبان در مقاطع زمانی مشخص و انتقال آنها به سرور دیگر، بطور مرتب یک یا چند نسخه از اطلاعات را در سرور دیگری نگهداری می کند تا در صورت نیاز از آن استفاده نماید. البته همانطور که اشاره شد این پشتیبان گیری مخصوص کل سرور است و نه یک سایت خاص. ضمن اینکه همه سرور ها در ماهان وب دارای دو هارددیسک جهت نگهداری و بازگشت سریع اطلاعات می باشند که البته با توجه به هزینه بردار بودن آن برای شرکت، مزیتهای آن موجب ارایه سرویسی بهتر با کمترین زمان قطعی می باشد.

تضمین برگشت هزینه (گارانتی)

برای شما که میخواهید از کیفیت سرویس دهی مطمئن شوید تا یک هفته پس از خرید سرویس، چنانچه مشکل فنی در آن مشاهده کردید می توانید خرید خود را مرجوع و هزینه پرداخت شده را پس بگیرید. نکته : شرایط فسخ معامله و بازگشت هزینه تا هفت روز به موجب مواد ۳۷ و ۳۸ قانون تجارت الکترونیک ممکن می باشد و خارج از آن این امکان وجود ندارد.

تحویل آنی سرویسها

با توجه به پروسه اتوماتیک ثبت و فعالسازی سرویسها، پس از پروسه سفارش، سرویس شما ایجاد و اطلاعات آن علاوه بر ناحیه کاربری، به ایمیل شما نیز ارسال می شود.

انتقال رایگان وب سایت شما

در راستای مشتری مداری، در صورتیکه بهردلیل قصد انتقال سایت خود از شرکت دیگر به ماهان وب را دارید بخش فنی این شرکت، پروسه انتقال سایت شما را بدون هزینه انجام می دهد.

پایداری و آپ تایم بیش از۹۹%

پایداری از جمله مهمترین قابلیتهای سرویس دهنده هاست می باشد که با توجه به این مهم، تلاش ماهان وب بر تحقق این امر است که البته نرم افزارهای آنلاین تست پایداری سرورها نیز گویای این تلاش می باشد.

استفاده از نرم افزارها با License معتبر

از مشکلات نسخه های غیر اصلی نرم افزارهای مورداستفاده در سرور، عدم دریافت فایلهای آپدیت آخرین اصلاحات و بهینه سازی های خصوصا امنیتی شرکت خارجی تولیدکننده نرم افزار می باشد، در این راستا ماهان وب با پرداخت هزینه های آن، نسخه های معتبر را خریداری و از قابلیتهای آن برای امنیت بیشتر سرور و سایت مشتریان بهره می گیرد.