Blog

بازدید

بازدید کننده دائمی برای وب سایت

بازدید کننده دائمی برای وب سایت

مقدمه

دغدغه ای که وب مستر ها و مدیران وب سایت ها دارند بازدید کننده دائمی و همیشگی برای سایت خودشان است. داشتن یک وب سایت بدون بازدید کننده چیزی جز اتلاف و هدر رفتن وقت و هزینه ای که بابت نگهداری از آن سایت می شود نیست، از این رو به کسانی بازدید کننده دائمی گفته می شود که بارها به سایت و وبلاگ شما سر بزنند و بدون واسطه ی سایتی دیگر به سایت شما بیایند. نکاتی که معرفی می شود کمک میکند تا برای وب سایت یا وبلاگ خود بازدید کننده دائمی کسب نمایید.

نوشتن مطالب مناسب و انتشار مقالات

یکی از مواردی که در جذب بازدید کننده و نیز در رتبه وب سایت تاثیر مطلوب را دارد، درج مقاله در سایت می باشد. مقالات یک وب سایت در جذب بازدید کننده نقش بسیار مهمی دارد که پس از انتشار و درج مقالات می توان در شبکه های اجتماعی همان مقالات را نشر و به وب سایت خود لینک دهید.

شبکه های اجتماعی

یکی از نکات مثبت و دارای اهمیت که نقش بسیار مهم و موثری در رتبه الکسا و نتایج گوگل به همراه دارد و از سوی دیگر باعث افزایش و ارتقا بازدیدکننده می شود شبکه های اجتماعی و فعالیت در آن ها می شود که می توان در آن ها وب سایت خود را معرفی کرد و در بازه های زمانی مختلف نسبت به آپدیت یا به روز رسانی مطالب اقدام نمود که از مهمترین آن ها می توان از فیسبوک، توییتر، لینکدین، گوگل پلاس و … نام برد.

به روز رسانی کردن وب سایت به صورت منظم

یکی از عواملی که برای رشد یک وب سایت بسیار حائز اهمیت می باشد. آپدیت یا به روز رسانی وب سایت می باشد که موتور جستجوی گوگل هم بسیار زیاد به این موضوع اهمیت و ارزش می دهد.

سعی نمایید به طور منظم و مرتب در مدت زمان های مختلف ، مشخص و منظم وب سایت خود را به روز رسانی نمایید تا کاربران و موتور های جستجو ی گوگل متوجه قدرت، تغییرات و مطالب جدید بشوند.

نمای وب سایت خود را متفاوت نگه دارید

 

design

 

برخی ادمین ها یا مدیران وب سایت ها به دنبال قالب های وب سایت رایگان می باشند. سعی نمایید با صرف کمی هزینه و وقت با طراحی سایت یک پوسته متفاوت و زیبا برای وب سایت خود تهیه کنید.

 

نویسنده:بهاره امامی

Leave a comment