Blog

طراحی وب سایت شرکتی

اهمیت طراحی وب سایت و کسب درآمد از طریق آن

عوامل متعددی در حضور موفقیت آمیز آنلاین موثر است. همینطور راه های زیادی برای برجسته و شاخص نمودن سایت وجود دارد. اما پیش از ادامه مطلب، بهتر است بر روی مهترین عامل هویت آنلاین شما یعنی طراحی وب سایت بحث کنیم . چرا طراحی سایت اهمیت دارد؟

طراحی وب سایت شما می تواند باعث ارتقا تجارت و کسب و کار شما شود و بالعکس. در واقع، می تواند دیدگاه مخاطبان هدف را نسبت به کسب و کار و شرکت شما تغییر داده و از مشتریان بالقوه، به مشتریان بالفعل تبدیل نماید. بدین ترتیب، بکارگیری طراحی متفاوت سایت که برروی بینندگان تاثیر مثبت دارد، در نهایت منجر به موفقیت تجاری و کسب درآمد بیشتر می شود.

اکثر اوقات، ولی نه در تمامی موارد، وب سایت ها از طریق بازاریابی آنلاین و بکاربردن تاکتیت های سئو، موفقیت های زیادی را در این زمینه کسب می کنند. ولیکن، مسئله ای که در نگاه اول موجب جذب بیننده سایت می شود، طراحی سایت و نمادهای گرافیکی است. بازاریابی اینترنتی در مرحله بعدی کار قرار دارد و با بکار بردن تاکتیت های سئو می توان به نتایج پیش بینی شده آن دست یافت.

سرمایه گذاری با طراحی زیبای سایت

 

با اینکه برای طراحی وب سایت متحمل هزینه هایی می شوید، ولی این نکته را مدنظر داشه باشید که سرمایه گذاری بر روی طراحی وب سایت، سودهای فراوانی را نصیب کسب و کار

شما می کند. برای اینکه اطمینان حاصل کنید سرمایه گذاری درستی کرده اید بایستی یک طراح وب سایت با تخصص کافی در زمینه وب استخدام کنید.

برندسازی

 

با راه اندازی وب سایت شرکت خود که به صورت حرفه ای طراحی شده، در واقع بخشی از فرایند برندسازی را انجام داده و وب سایتتان تبدیل به هویت تجاری می شود. تاثیر این وب سایت، تا حدی است که حتی تصاویر حرفه ای مورداستفاده در آن، نشاندهنده تمایز شما با رقبایتان خواهد بود

ارتباطات خود را گسترش دهید !

یکی از فایده هایی که سایت برای شرکت دارد بالا بردن ارتباطات برای شرکت است چرا که شما با گذاشتن روزمه کاری خود ، تجارب ودستاوردهایی که داشته اید ، میتوانید آن ها را در سایت گذاشته و با دیگران به اشتراک بگذارید و به این ترتیب ارتباطات خود را بالا ببرید .

 

سایت شرکتی اولین قدم آشنایی شما با مشتریان جدید است

وب سایت شما برای تمامی مشتریان بالقوه و بالفعل قابل دسترسی است. با داشتن وب سایت، هیچگونه محدودیت فیزیکی برای تماس با مشتریان نخواهید داشت. از سوی دیگر، مشتریان شما در سرتاسر دنیا، نیازی به حضور فیزیکی در دفتر کار شرکت نخواهند داشت  و به صورت آفلاین می توانند نمونه کارها، بروشورها و سایر اطلاعات موردنیاز را ملاحظه کنند.

بهینه سازی وب سایت شرکتی

منظور از بهینه سازی وب سایت این است که طراحی آن به گونه ای صورت بگیرد که از طریق هرگونه پلتفرمی در سریعترین زمان ممکن، در صدر نتایج موتورهای جستجو قرار گرفته و مشتریان در صفحه های نخست نتایج جستجو به آن دسترسی داشته باشند. این کار مستلزم بکار بردن تکنیک ها و تاکتیک های مخصوص به خود است که کارشناسان ما در ماهان وب قادر به انجام آن هستند. امروزه، اکثر شرکت های دارای وب سایت، تمرکز خود را بر روی به جذب مشتری از طریق بهینه سازی وب سایت معطوف ساخته اند.

طراحی قالب سایت شرکتی

یکی دیگر از نکاتی که می بایست در طراحی سایت شرکتی در نظر گرفت انتخاب قالب مناسب ، گرافیک جذاب و مرتبط با کار شرکت و موسسه ها است. انتخاب رنگ مناسب و قرار گرفتن اهداف اصلی سایت در مسیر دسترسی خوب میتواند در جذب مشتری و کاربر زیاد کمک شایان ذکری کند.

طراحی سایت شرکتی به صورت چند زبانه و دو زبانه

طراحی سایت دو زبانه و یا چند زبانه یکی از انواع طراحی سایت است که روز به روز بر اهمیت آن نه تنها در ایران بلکه در نقاط مختلف جهان افزوده می شود و افراد و شرکت های بسیاری که قصد دارند طراحی وب سایت و کسب و کار خود را توسعه داده و از مرزهای ملی گذر کنند و در نقاط مختلف دنیا بازاری برای فروش پیدا کنند نیاز مبرمی به طراحی سایت دو زبانه یا چند زبانه دارند. با این امکان می توانید تعداد بیشتری از کاربران را به سمت سایت خود سوق داده و بدون محدودیت کسب و کار خود را گسترش دهید.

امکانات وب سایت شرکتی

علاوه بر طراحی وب سایت شرکت براساس تکنیک های سئو، معرفی شرکت و هیات موسس، طراحی سیستم مدیریت کالا و محتوا براساس نیاز مشتری، بکارگیری نماد الکترونیک و ایجاد صفحه به تعداد دلخواه و بی نهایت، پشتیبانی از تمامی شبکه های اجتماعی استاندارد و محبوب و طراحی سیستم مدیریت رسانه از جمله امکانات قابل ارائه در شرکت ماهان وب است.

هزینه طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی سایت به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. امکاناتی که در سایت به آن نیاز دارد، بر روی قیمت نهایی سایت تاثیر بسزایی دارد. شرکت ماهان وب با بسته های پیشنهادی متنوع، با درنظرگرفتن مشتری مداری، قیمت های مناسبی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

Leave a comment